HyperDrive Dual HDMI 10-i-1 USB-C Hub

3.4 (60 anmeldelser)
HyperDrive Dual HDMI 10-i-1 USB-C Hub
Bedste pris
Stabil pris
960kr
1.769 krSPAR 46%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Oplev fleksibilitet med HyperDrive Dual HDMI 10-i-1 USB-C Hub, der giver dig mulighed for at tilslutte op til to 4K-skærme. Med ti forskellige porte kan du nemt udvide din bærbare computers kapaciteter, hvilket gør den til den ideelle følgesvend for både professionelle og studerende, der har brug for yderligere tilslutningsmuligheder og øget produktivitet.

HyperDrive Dual HDMI 10-i-1 USB-C Hub koster lige nu 960 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 960 kr (07. april 2026) og 960 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 960 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hyper Drive Dual 4K HDMI 10-in-1 USB-C Hub
960 kr
+ 39 kr fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hyper Hdm1h Dockingstation Usb 3.2 Gen 1 Type-c Rustfrit Stål Usb-c 3.2 Gen 1
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hyper Hdm1h Dockingstation Usb 3.2 Gen 1 Type-c Rustfrit Stål Usb-c 3.2 Gen 1
1.186 kr
Total: 1.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Targus Dobbelt 4K HDMI 10-i-1 USB-C-hub
1.392 kr
Total: 1.392 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
HyperDrive Dual HDMI 10-i-1 USB-C Hub
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Hyper HyperDrive Dual HDMI 10-in-1 T
1.769 kr
+ fri fragt
Total: 1.769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Targus
Kategori: Bærbar computer dockingstationer
funktioner: USB 3.0
porttype: HDMI, USB, USB 3.2