Hy-Land Projekt Q2S

Bedste pris
Stabil pris
24.328kr
30.999 krSPAR 22%
hos Haveglad.dk
På lagerLaveste

Hy-Land Projekt Q2S er et robust legetårn ideelt til børn i alderen 3-12 år. Det kommer med et trætag, klatrevæg, klatrenet, to gynger og en rutsjebane. Legepladsen er EN1176 godkendt, hvilket gør den velegnet til både privat og offentlig brug.

Hy-Land Projekt Q2S koster lige nu 24.328 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 25.075 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 24.328 kr (24. april 2026) og 25.075 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 24.328 kr hos Haveglad.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Haveglad.dk favicon
Haveglad.dk
HY-LAND Q Projekt 2 + Swing Modul
24.328 kr
+ 2.200 kr fragt
Total: 26.528 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Hy-Land Projekt Q2S + gynge modul
24.899 kr
+ fri fragt
Total: 24.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Jmkiil.dk favicon
Jmkiil.dk
Hy-land projekt Q2 med gynge
28.899 kr
+ 549 kr fragt
Total: 29.448 kr
På lager
Leveringstid: 3-9 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Hy-land Q Projekt 2 + Gyngemodul
30.999 kr
+ fri fragt
Total: 30.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HY-LAND
Kategori: Gyngestativer og legestativer