Hummel Stadil Super Poly Tex Jr

5.0 (1 anmeldelse)

Hummel Stadil Super Poly Tex Jr støvler kombinerer komfort og funktionalitet. Den vandtætte og åndbare hummelTEX membran sikrer tørre fødder, mens det varme for og gummiydersålen giver optimal komfort. Justerbare velcrolukninger tilpasses let til barnets behov.

Hummel Stadil Super Poly Tex Jr koster lige nu 390 kr. En stigning på 20,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 325 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 325 kr (01. marts 2026) og 390 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 390 kr hos House of Kids.

Sammenlign priser

Bedste pris
House of Kids favicon
House of Kids
St. Super Poly Boot Mid Tex Jr
390 kr
+ 49 kr fragt
Total: 439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Intersport DK favicon
Intersport DK
Hummel Stadil Super Poly Recycled Støvler Unisex 29 Sort
500 kr
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Stadil super poly tex støvle jr 2448 29
650 kr
+ fri fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 20.0%

Specifikationer

Mærke: hummel
Kategori: Sportsartikler