Hultafors Vaterpas PV 60

Hultafors Vaderpas PV 60 er designet til præcision med en 600 mm ekstra stærk aluminiumsprofil. Udstyret med tre slagfaste bloklibeller, sikrer det nøjagtige målinger, mens den stødabsorberende konstruktion beskytter mod skader. Perfekt til både professionelle og gør-det-selv-projekter.

Hultafors Vaterpas PV 60 koster lige nu 554 kr. En stigning på 8,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 510 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 510 kr (22. juni 2026) og 559 kr (11. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 554 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hultafors vaterpas 600mm pv60 3 lib
554 kr
+ 39 kr fragt
Total: 593 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Hultafors 60cm PV vaterpas
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Hultafors ekstra stærk vaterpas i aluminium 60cm
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Hultafors 60cm PV vaterpas
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hultafors 60 cm ekstra stærk aluminium vaterpas
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hultafors vaterpas ekstra stærk aluminium 60 cm
689 kr
+ 39 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Vaterpas extra alu-profil PV 60, 600 mm og 3 libeller
768 kr
+ 49 kr fragt
Total: 817 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Hultafors Vaterpas 600 mm med 3 libeller PV 60
834 kr
+ 79 kr fragt
Total: 913 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Hultafors Vaterpas 600 mm med 3 libeller PV 60
862 kr
+ 78 kr fragt
Total: 940 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hultafors
Kategori: Boblevaterpas