Hultafors PV 140 Vaterpas

Hultafors PV 140 vaterpas er skabt til præcision og holdbarhed. Med sin solide aluminiumsramme og 3 libeller er det ideelt til både professionelle og hobbyniveauer. Dets længde på 1400 mm gør det perfekt til store projekter.

Hultafors PV 140 Vaterpas koster lige nu 859 kr. En stigning på 1,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 847 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 847 kr (22. juni 2026) og 859 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 859 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Hultafors 140cm PV vaterpas
859 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hultafors vaterpas 1400mm pv140 3 lib
861 kr
+ 39 kr fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hultafors 140 cm ekstra stærk aluminium vaterpas
909 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.408 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Hultafors 140cm PV vaterpas
909 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.508 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hultafors vaterpas ekstra stærk aluminium 140 cm
1.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Vaterpas extra alu-profil PV 140, 1400 mm og 3 libeller
1.269 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.318 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Hultafors Vaterpas 1400 mm med 3 libeller, PV 140
1.283 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.362 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Hultafors ekstra stærk vaterpas i aluminium 140cm
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.4%

Specifikationer

Mærke: Hultafors
Kategori: Boblevaterpas