Hultafors PV 120 Vaterpas

Hultafors PV 120 vaterpas er designet til præcis nivellering med sin robuste aluminiumsprofil. Med 3 libeller og en længde på 1200 mm er det ideelt til krævende arbejdsopgaver på byggepladsen.

Hultafors PV 120 Vaterpas koster lige nu 729 kr. En stigning på 5,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 693 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 693 kr (22. juni 2026) og 851 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 729 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Hultafors 120cm PV vaterpas
729 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hultafors 120 cm ekstra stærk aluminium vaterpas
769 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Hultafors 120cm PV vaterpas
769 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Hultafors ekstra stærk vaterpas i aluminium 120cm
789 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hultafors vaterpas 1200mm pv120 3 lib
875 kr
+ 39 kr fragt
Total: 914 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hultafors vaterpas ekstra stærk aluminium 120 cm
1.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Vaterpas extra alu-profil PV 120, 1200 mm og 3 libeller
1.134 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.183 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.2%

Specifikationer

Mærke: Hultafors
Kategori: Boblevaterpas