Hultafors Koben 625mm

Hultafors koben er fremstillet i hærdet højlegeret borstål, hvilket sikrer holdbarhed og styrke. Med brede anlægsflader og tynde ender minimeres risikoen for at efterlade mærker, mens den optimerede kløft letter sømudtrækning. Perfekt til enhver nedrivningsopgave.

Hultafors Koben 625mm koster lige nu 535 kr. En stigning på 4,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 511 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 511 kr (30. maj 2026) og 547 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 535 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Koben i højlegeret stål 109/25", 625 mm
535 kr
+ 49 kr fragt
Total: 584 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Bedste pris
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Hultafors koben 625 mm
535 kr
+ 55 kr fragt
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hultafors koben 625mm 109/25
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Koben, 635 mm, 109/25" Hultafors
666 kr
+ 39 kr fragt
Total: 705 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Koben 635Mm 109/25"
736 kr
+ 72 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Hultafors Koben, 625mm med svanehals 109/25
823 kr
+ 79 kr fragt
Total: 902 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.2%

Specifikationer

Mærke: Hultafors
Kategori: Brækjern