Hultafors HVPM Vaterpas 300mm

Hultafors HVPM vaterpas er skabt i slidstærk aluminium med en længde på 300mm. Med indbyggede magneter sikrer det stabilitet på metaloverflader. Et ideelt værktøj til præcis nivellering under krævende forhold.

Hultafors HVPM Vaterpas 300mm koster lige nu 535 kr. En stigning på 5,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 509 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 509 kr (22. marts 2026) og 535 kr (30. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 535 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hultafors vaterpas 300mm hvpm30 alu magnet
535 kr
+ 39 kr fragt
Total: 574 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Vaterpas alu m/magnet HVP 300 mm
561 kr
+ 49 kr fragt
Total: 610 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Hultafors HVPM vaterpas 30 cm med magnet
805 kr
+ 55 kr fragt
Total: 860 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.9%

Specifikationer

Mærke: Hultafors
Kategori: Boblevaterpas