Hultafors HV120 vaterpas

Hultafors HV120 vaterpas er designet til professionelle med en grebsvenlig aluminiumsprofil og slagfaste libeller. Med en længde på 120 cm og stødabsorberende endepropper sikrer det nøjagtig måling i både normal og omvendt position. Ideelt til præcisionsarbejde.

Hultafors HV120 vaterpas koster lige nu 549 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 545 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 545 kr (02. april 2026) og 549 kr (11. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Hultafors 120cm HV vaterpas
549 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.148 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hultafors vaterpas 1200mm hv120 3 lib
550 kr
+ 39 kr fragt
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hultafors håndværker vaterpas aluminium 120 cm
589 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.088 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hultafors håndværker vaterpas i aluminium, 120 cm
589 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.088 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Hultafors 120cm HV vaterpas
589 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.188 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Hultafors håndværker vaterpas 120cm
629 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.128 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Hultafors Vaterpas alu. 1200 mm med 3 libeller, HV 120
819 kr
+ 78 kr fragt
Total: 897 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Hultafors Vaterpas alu. 1200 mm med 3 libeller, HV 120
825 kr
+ 79 kr fragt
Total: 904 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Håndværkervaterpas alu-profil HV 120, 1200 mm med 3 libeller
856 kr
+ 49 kr fragt
Total: 905 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Hultafors HV Vaterpas 120 cm
981 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.036 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hultafors
Kategori: Boblevaterpas