Hultafors Brækstang Aluminium 1500 mm

5.0 (1 anmeldelse)

Hultafors Brækstang i aluminium er ideel til nedrivning og opbrydning af betonelementer. Med en længde på 1500 mm og en stålspids kan den håndtere store belastninger og sikrer præcise løft med sin lette vægt og styrke.

Hultafors Brækstang Aluminium 1500 mm koster lige nu 2.399 kr. En stigning på 2,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.334 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.334 kr (30. marts 2026) og 2.399 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.399 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Hultafors elementkoben i aluminium med lige spids 1500 mm
2.399 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Hultafors A 1500 SR Brækstang Lige
2.498 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.553 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hultafors brækstang med stålspids 150 cm
2.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Hultafors brækstang med stålspids 1500mm
2.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Brækstang m/stålspids alu A1500 SR
2.965 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.014 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hultafors brækstang med stålspids 1500mm
3.485 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.984 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Hultafors Brækstang aluminium med stålspids A 1500 SR
3.549 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.628 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.8%

Specifikationer

Mærke: Hultafors
Kategori: Brækjern