Hultafors A 1500 SB Brækstang

Hultafors A 1500 SB brækstang er fremstillet i aluminium, hvilket gør den både stærk og let. Den bukkede spids forhindrer klemmeskader ved arbejde tæt på gulvet. Ideel til nedrivning og opbrydning af betonelementer, takket være dens evne til at håndtere store belastninger.

Hultafors A 1500 SB Brækstang koster lige nu 2.599 kr. En stigning på 6,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.449 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.449 kr (16. april 2026) og 2.599 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.599 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hultafors brækstang, 1500 mm
2.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hultafors brækstang med bukket spids 1500mm
2.615 kr
+ fri fragt
Total: 2.615 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Hultafors elementkoben i aluminium m. bukket spids 1500mm
2.699 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Hultafors A 1500 SB Brækstang Bukket
2.748 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.803 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hultafors brækstang med bukket spids 150 cm
2.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Hultafors brækstang, 1500 mm
3.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Brækstang m/bukket stålspids alu A1500 SB
3.124 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.173 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Hultafors Brækstang aluminium med bukket spids A 1500 SB
3.739 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.818 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hultafors brkstang, aluminium, bukket spids, 1500 mm
3.895 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.934 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hultafors
Kategori: Brækjern