Hugo Boss The Scent Her Intense Eau de Parfum 30 ml

Hugo Boss The Scent Her Intense Eau de Parfum 30 ml er en parfume til kvinder, der udtrykker intens tiltrækning, sensualitet og feminin styrke. Duften er skabt til at fremhæve den glødende kemi mellem to stærke personligheder og giver en elegant og intens oplevelse. Perfekt til kvinder, der ønsker en duft med karakter og dybde.

Hugo Boss The Scent Her Intense Eau de Parfum 30 ml koster lige nu 531 kr. En stigning på 17,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 452 kr. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 452 kr (09. maj 2026) og 531 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 531 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Hugo Boss The Scent For Her Intense EDP 30 ml
531 kr
+ fri fragt
Total: 531 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Hugo Boss The Scent for Her Intense Eau De Parfum 30ml
575 kr
Total: 575 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Hugo Boss - The Scent Her Intense Eau de Parfum - 30 ml
585 kr
+ 39 kr fragt
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Boss The Scent For Her Eau De Parfum Intense 30 ml
665 kr
+ fri fragt
Total: 665 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: hugo boss
Kategori: Parfume og eau de cologne