Hugo Boss The Scent For Him

Hugo Boss The Scent For Him er en gaveæske til mænd, der indeholder Eau de Toilette og shower gel. Sættet er velegnet som gave og giver mulighed for at opleve duften både som parfume og i badet. Perfekt til dig, der ønsker en komplet duftoplevelse fra Hugo Boss.

Hugo Boss The Scent For Him koster lige nu 458 kr. En stigning på 5,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 433 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 433 kr (04. juli 2026) og 517 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 458 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hugo Boss The Scent 110ml.- Gift box.
458 kr
+ 39 kr fragt
Total: 497 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Hugo Boss The Scent Him Set 210 ml Edt Spray 100ml/Shower Gel 100ml/Edt Spray 10ml
507 kr
Total: 507 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Hugo Boss The Scent Edt 100 Ml + Edt 10 Ml + Showergel 100 Ml Giftset
530 kr
+ 40 kr fragt
Total: 570 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Hugo Boss - The Scent For Him Gaveæske - 100 ml Edt + 10 ml + Showergel
595 kr
+ 39 kr fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: hugo boss
Kategori: Gavesæt til bad og krop