Hugo Boss The Scent For Her EDP 100 ml

Bedste pris
Stabil pris
575kr
804 krSPAR 28%
hos BilligParfume.dk
På lagerLaveste

Hugo Boss The Scent For Her EDP 100 ml er en feminin parfume til kvinder. Duften beskrives som skøn og ikonisk, og den er skabt til at fremhæve tiltrækningskraften. Perfekt til dig, der ønsker en karakteristisk og elegant duftoplevelse fra Hugo Boss.

Hugo Boss The Scent For Her EDP 100 ml koster lige nu 575 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 575 kr (09. maj 2026) og 575 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 575 kr hos BilligParfume.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Hugo Boss The Scent For Her Eau de Parfum 100 ml
575 kr
+ 39 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Hugo Boss The Scent For Her Edp 100 Ml
610 kr
+ 40 kr fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Hugo Boss Boss The Scent Edp Spray 100 ml
690 kr
Total: 690 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Hugo Boss The Scent For Her EDP 100 ml
709 kr
+ fri fragt
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Hugo Boss Boss The Scent For Her Eau De Parfum 100ml
804 kr
Total: 804 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: hugo boss
Kategori: Parfume og eau de cologne