Hugo Boss The Scent 100 ml

Hugo Boss The Scent Eau de Toilette er en forførende duft skabt til den moderne mand. Med eksotiske noter af ingefær og maninka efterlader denne duft et varigt indtryk. Perfekt til aftenbrug, hvor en sofistikeret tilstedeværelse ønskes.

Hugo Boss The Scent 100 ml koster lige nu 368 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 361 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 361 kr (19. maj 2026) og 449 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 368 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hugo Boss The Scent EDT 100ml
368 kr
+ 39 kr fragt
Total: 407 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Hugo Boss The Scent EDT til mænd 100 ml
449 kr
+ 79 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 Hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Hugo Boss The Scent Edt 100ml
465 kr
Total: 465 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Hugo Boss The Scent 100 ml
495 kr
+ 39 kr fragt
Total: 534 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Hugo Boss the Scent Eau de Toilette 100ml
514 kr
+ 39 kr fragt
Total: 553 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Hugo Boss The Scent Edt 100ml
698 kr
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Boss The Scent Eau De Toilette 100 ml
940 kr
+ fri fragt
Total: 940 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 18.0%

Specifikationer

Mærke: hugo boss
Kategori: Parfume og eau de cologne