Hugo Boss Ma Vie EDP 50 ml

4.7 (8 anmeldelser)

Hugo Boss Ma Vie Eau De Parfum tilbyder en delikat og feminin duftkomposition med noter af kaktusblomst, lyserød freesia, jasmin og cedertræ. Denne parfume er ideel til kvinder, der ønsker en unik og personlig duftoplevelse, der kan bæres både til hverdag og særlige lejligheder.

Hugo Boss Ma Vie EDP 50 ml koster lige nu 259 kr. En stigning på 32,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 196 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 196 kr (13. april 2026) og 264 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 259 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme Eau De Parfum Spray 50 ml
259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Hugo Boss Eau De Parfum Ma Vie 50 Ml.
270 kr
+ 40 kr fragt
Total: 310 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Hugo Boss Ma Vie pour Femme 50 ml
295 kr
+ 39 kr fragt
Total: 334 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Hobbix favicon
Hobbix
Hugo boss eau de parfum pour femme ma vie 50ml
329 kr
+ 49 kr fragt
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Hugo Boss Ma Vie Edp 50ml
359 kr
Total: 359 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Hugo Boss Ma Vie Edp 50ml
366 kr
Total: 366 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme Eau de Parfum 50 ml
409 kr
+ 79 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Hugo Boss Ma Vie For Women EDP 50 ml
591 kr
+ fri fragt
Total: 591 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Hugo Boss Boss Ma Vie EDP 50 ml.
650 kr
+ fri fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Hugo Boss Boss Ma Vie Eau De Parfum For Women 50ml
655 kr
Total: 655 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Boss Ma Vie Eau De Parfum 50 ml
740 kr
+ fri fragt
Total: 740 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: hugo boss
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Spray
type: Eau de parfum