Hugo Boss Bottled Tonic 100 ml

Hugo Boss Bottled Tonic er en forfriskende Eau de Toilette til den moderne mand. Med isede violblade, ananas og bundnoter af sandeltræ og musk, kan denne duft bruges til daglig brug eller særlige lejligheder.

Hugo Boss Bottled Tonic 100 ml koster lige nu 320 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 311 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 311 kr (23. april 2026) og 385 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 320 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hugo Boss Bottled Tonic EDT 100 ml
320 kr
+ 39 kr fragt
Total: 359 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Hugo Boss Bottled Tonic Eau de Toilette 100 ml
379 kr
+ 39 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Boss Bottled Tonic EDT til mænd 100 ml Hugo Boss
419 kr
+ 79 kr fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Hugo Boss Bottled Tonic Edt 100ml
438 kr
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Hugo Boss Bottled Tonic Edt 100ml
527 kr
Total: 527 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Hugo Boss Bottled Tonic For Men EDT 100 ml
543 kr
+ fri fragt
Total: 543 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Boss Bottled Tonic Eau De Toilette 100 ml
835 kr
+ fri fragt
Total: 835 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 10.4%

Specifikationer

Mærke: hugo boss
Kategori: Parfume og eau de cologne