Hugo Boss Bottled Elixir Parfum 50 ml

4.7 (3 anmeldelser)

Oplev den raffinerede duft af Hugo Boss Bottled Elixir Parfum. Denne intense parfume kombinerer styrke og karisma, ideel til den moderne mand. En perfekt følgesvend til både hverdag og særlige lejligheder.

Hugo Boss Bottled Elixir Parfum 50 ml koster lige nu 575 kr. En stigning på 25,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 460 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 460 kr (09. april 2026) og 630 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 575 kr hos BilligParfume.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Hugo Boss Bottled Elixir Parfum 50 ml
575 kr
+ 39 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Hugo Boss Bottled Elixir Parfum Intense 50ml
588 kr
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Hugo Boss Bottled Elixir EDT 50 ml
671 kr
+ fri fragt
Total: 671 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Boss Bottled Elixir Parfum Intense 50 ml
840 kr
+ fri fragt
Total: 840 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.2%

Specifikationer

Mærke: hugo boss
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Mænd
form: Spray
type: Parfume