Hugo Boss Bottled Elixir Parfum 100 ml

Hugo Boss Bottled Elixir Parfum er en intens og luksuriøs duft til den moderne mand. Med en blanding af styrke og karisma passer den perfekt til både daglig brug og særlige lejligheder.

Hugo Boss Bottled Elixir Parfum 100 ml koster lige nu 696 kr. En stigning på 5,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 658 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 658 kr (30. april 2026) og 795 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 696 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Hugo Boss Bottled Elixir EDT 100 ml
696 kr
+ fri fragt
Total: 696 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Hugo Boss Bottled Elixir Parfum 100 ml
795 kr
+ fri fragt
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Hugo Boss Bottled Elixir Parfum Intense 100ml
883 kr
Total: 883 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Hugo Boss Boss Bottled Elixir Parfum Intense For Men 100 Ml
1.030 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.070 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Boss Bottled Elixir Parfum Intense 100 ml
1.110 kr
+ fri fragt
Total: 1.110 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: hugo boss
Kategori: Parfume og eau de cologne