Hugo Boss Bottled Eau de Parfum 50 ml

Hugo Boss Bottled Eau de Parfum er en intens og frisk duft, der appellerer til den moderne og ambitiøse mand. Noter af bergamotte og æble skaber en vital og energisk oplevelse, mens en dyb base af varme toner giver maskulin elegance. Perfekt til både hverdagen og særlige lejligheder.

Hugo Boss Bottled Eau de Parfum 50 ml koster lige nu 317 kr. En stigning på 11,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 284 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 284 kr (25. april 2026) og 377 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 317 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hugo Boss Bottled Edp Spray 50 ml
317 kr
+ 39 kr fragt
Total: 356 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Hugo Boss Boss Bottled Edp 50ml
360 kr
Total: 360 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Hugo Boss Bottled For Men EDP 50 ml
381 kr
+ 39 kr fragt
Total: 420 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Hugo Boss Bottled Eau de Parfum 50 ml
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Hugo Boss Boss Bottled Eau de Parfum 50 ml
459 kr
+ 69 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Hugo Boss Boss Bottled Edp 50ml
663 kr
Total: 663 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Boss Bottled Eau De Parfum 50 ml
710 kr
+ fri fragt
Total: 710 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 11.6%

Specifikationer

Mærke: hugo boss
Kategori: Parfume og eau de cologne