Hübsch Mush bordlampe sort

Hübsch Mush bordlampe kombinerer moderne elegance med funktionelt design. Den svampelignende lampeskærm og kegleformede fod er fremstillet af robust metallisk sort, hvilket gør den ideel til at tilføje stil til ethvert rum, hvad enten det er på skrivebordet eller i stuen.

Hübsch Mush bordlampe sort koster lige nu 1.053 kr. En stigning på 3,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.018 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.018 kr (01. marts 2026) og 1.257 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.053 kr hos LampeGuru.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Hübsch Mush bordlampe, sort, 50 cm
1.053 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.092 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Mush bordlampe høj, sort
1.180 kr
+ fri fragt
Total: 1.180 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Hr. Ravn favicon
Hr. Ravn
Mush Bordlampe Høj Sort
1.349 kr
+ fri fragt
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
ByHornsleth.dk favicon
ByHornsleth.dk
Mush Stor Sort Bordlampe
1.457 kr
+ fri fragt
Total: 1.457 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 Hverdage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HÜBSCH MUSH BORDLAMP HØJ SORT 30
1.649 kr
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 10.8%

Specifikationer

Mærke: Hübsch Interiør
Kategori: Lamper