Hübsch Mush Bordlampe

Bedste pris
Stabil pris
1.053kr
1.649 krSPAR 36%
hos LampeGuru.dk
På lagerLaveste

Hübsch Mush bordlampe i messing er en elegant og stilfuld belysningsløsning, der tilføjer et sofistikeret touch til ethvert rum. Dens unikke svampelignende design kombineret med den varme messingfinish skaber en stemningsfuld atmosfære. Ideel til skrivebordet, stuen eller som en stilfuld tilføjelse på et sidebord.

Hübsch Mush Bordlampe koster lige nu 1.053 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 12,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.199 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.053 kr (09. april 2026) og 1.199 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.053 kr hos LampeGuru.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Hübsch Mush bordlampe, messing, 50 cm
1.053 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.092 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Mush bordlampe høj, messing
1.180 kr
+ fri fragt
Total: 1.180 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
Hr. Ravn favicon
Hr. Ravn
Mush Bordlampe Høj Messingfarve
1.349 kr
+ fri fragt
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
ByHornsleth.dk favicon
ByHornsleth.dk
Mush Stor Messing Bordlampe
1.457 kr
+ fri fragt
Total: 1.457 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 Hverdage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HÜBSCH MUSH BORDLAMP HØJ MESSING 30
1.649 kr
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hübsch Interiør
Kategori: Lamper
type: Bord