Huawei Watch GT 5 46mm

Bedste pris
Faldet 8.7%
1.033kr
2.199 krSPAR 53%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Huawei Watch GT 5 46mm tilbyder en stilfuld oplevelse med sin 1,43-tommer AMOLED-skærm. Uret er udstyret med GPS og tilbyder op til 14 dages batteritid. Med over 100 træningstilstande og avanceret søvnanalyse hjælper det dig med at optimere din træning og hvile. Dets 5 ATM vandtæthed gør det ideelt til alle dine eventyr.

Huawei Watch GT 5 46mm koster lige nu 1.033 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 14,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.212 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.033 kr (16. juli 2026) og 1.212 kr (28. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.033 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Huawei Watch GT 5 46 mm Sort SmartWatch
1.033 kr
Total: 1.033 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Huawei Watch GT 5 46 mm Sort SmartWatch
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Huawei Watch GT 5 46mm Black
1.699 kr
+ fri fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Huawei Watch GT5 46mm , black
1.749 kr
+ fri fragt
Total: 1.749 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Huawei Watch GT5 46mm (sort)
2.199 kr
Total: 2.199 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.7%

Specifikationer

Mærke: Huawei
Kategori: Armbåndsure