Huawei Watch D2

4.7 (1 anmeldelse)

Huawei Watch D2 kombinerer elegance og moderne teknologi med sit guldur og 1.82" display. Med Bluetooth og NFC kan du nemt forbinde enheder og holde dig opdateret, mens den justerbare rem sikrer optimal komfort hele dagen.

Huawei Watch D2 koster lige nu 2.601 kr. En stigning på 4,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.499 kr (16. april 2026) og 2.601 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.601 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Huawei Watch D2 Guld Hvid SmartWatch
2.601 kr
Total: 2.601 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Huawei Watch D2 Guld Hvid SmartWatch
3.169 kr
+ fri fragt
Total: 3.169 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Huawei Luca-B19 smartwatch 1,82" Hvid
3.299 kr
+ 69 kr fragt
Total: 3.368 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Huawei Watch D2 , white
3.388 kr
+ fri fragt
Total: 3.388 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Huawei Watch D2 Gold
3.499 kr
+ fri fragt
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.1%

Specifikationer

Mærke: Huawei Technologies
Kategori: Armbåndsure