HPE HP Battery 3C 45Wh 3.92Ah

HPE HP Battery 3C 45Wh 3.92Ah er et 3-cellet lithium-ion batteri designet til bærbare computere. Batteriet passer til flere HP ProBook modeller, herunder 430 G6, 430 G7, 440 G6, 440 G7, 445 G6, 445 G7, 450 G6, 450 G7 og 455 G7. Med en kapacitet på 45 Wh og 3920 mAh er det velegnet som erstatning eller ekstra batteri til din HP ProBook, så du kan arbejde længere uden at skulle oplade.

HPE HP Battery 3C 45Wh 3.92Ah koster lige nu 547 kr. En stigning på 4,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 522 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 522 kr (25. maj 2026) og 799 kr (01. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 547 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP I Battery 3C 45 Wh 3.92 Ah
547 kr
+ 39 kr fragt
Total: 586 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 45Wh 3-cell lithium-ion
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hpe Hp Battery 3c 45wh 3.92 Ah Li
1.056 kr
Total: 1.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HPE