HPE Aruba Instant On 1830 8G Switch

4.3 (7 anmeldelser)

HPE Aruba Instant On 1830 8G Switch er en ideel løsning til små og mellemstore virksomheder, der har brug for pålidelig netværksydelse. Med otte Gigabit-porte muliggør den hurtig dataoverførsel og stabil forbindelse, perfekt til krævende netværksmiljøer.

HPE Aruba Instant On 1830 8G Switch koster lige nu 938 kr. En stigning på 15,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 814 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 814 kr (16. april 2026) og 950 kr (21. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 938 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1830 8G Switch
938 kr
+ 39 kr fragt
Total: 977 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hpe Networking Instant On 1830 8g Switch
950 kr
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hpe Networking Instant On 1830 8g Switch
950 kr
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Hewlett Packard Enterprise Aruba Switch IOn 1830 8G
1.459 kr
+ fri fragt
Total: 1.459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 10.6%

Specifikationer

Mærke: HPE
Kategori: Hubs og switches
antal ethernet-porte: 8 porte, 48 porte
funktioner: Gigabit-ethernet
switch-type: Administreret
type: Switches