HP USB-C/A Universal Dock G2

4.5 (218 anmeldelser)
HP USB-C/A Universal Dock G2
Bedste pris
Stabil pris
1.070kr
2.819 krSPAR 62%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

HP USB-C/A Universal Dock G2 giver nem tilslutning til eksterne skærme, enheder og netværk via ét kabel. Den er ideel til både USB-A og USB-C bærbare computere og leverer op til 100W strøm. Perfekt til professionelle, der ønsker fleksibilitet og effektivitet på kontoret.

HP USB-C/A Universal Dock G2 koster lige nu 1.070 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.070 kr (17. april 2026) og 1.070 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.070 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP USB-C/A Universal Dock G2 USB-C Dockingstation
1.070 kr
Total: 1.070 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
HP Universal G2 Docking
1.159 kr
Total: 1.159 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Hp G2 Dock Usb-c Docking Station Dp Hdmi Rj45 Usb-a
1.480 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.520 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Usb-c/a Universal Dock G2 Usb-c 3.2 Gen 1
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Usb-c/a Universal Dock G2 Usb-c 3.2 Gen 1
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Dockingstation HP 5TW13AA Sort
1.499 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.578 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP USB-C/A Universal Dock G2 Dockingstation
1.652 kr
Total: 1.652 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP USB-C/A Universal Dock G2 USB-C 1-Port HDMI
1.674 kr
+ fri fragt
Total: 1.674 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
HP USB-C/A-universaldockingstation G2
1.678 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.717 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
HP USB-C/A Universal Dock G2 Dockingstation
2.735 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.784 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP USB-C/A Universal Dock G2
2.819 kr
+ fri fragt
Total: 2.819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Bærbar computer dele