HP USB-C Dock G5

4.4 (842 anmeldelser)

HP USB-C Dock G5 forenkler din arbejdsdag med flere tilslutningsmuligheder til din bærbare. Denne kraftige dockingstation leverer 100W strøm, perfekt til moderne arbejdspladser. Ideel til dem, der bruger HP Pavilion x360 Laptop eller ZBook-modeller.

HP USB-C Dock G5 koster lige nu 1.019 kr. En stigning på 27,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (16. april 2026) og 1.019 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.019 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP USB-C Dock G5 USB-C Dockingstation
1.019 kr
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP USB-C Dock G5 USB-C 4-Port USB 3.0
1.048 kr
+ fri fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
HP Elite G5 Docking
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP USB-C DOCK G5
1.138 kr
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Usb-c Dock G5 Usb-c 3.2 Gen 1
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Usb-c Dock G5 Usb-c 3.2 Gen 1
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
HP USB-C Dock G5 Dockingstation
1.300 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP USB-C Dock G5
1.549 kr
+ fri fragt
Total: 1.549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
HP USB-C-dockingstation G5
1.598 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.633 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Hpinc Usb-c Dock G5 Diverse
1.793 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.832 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Bærbar computer dockingstationer
funktioner: Universal
porttype: DisplayPort, HDMI, Thunderbolt, USB, USB 3.2