HP Thunderbolt Dockingstation G4

4.0 (155 anmeldelser)
HP Thunderbolt Dockingstation G4
Bedste pris
Stabil pris
1.332kr
2.258 krSPAR 41%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Øg din produktivitet med HP Thunderbolt Dockingstation G4, der tilbyder udvidet kompatibilitet og nem tilslutning. Beskyt tilsluttede enheder og optimer din arbejdsstation med simple løsninger til virksomheden. Den er ideel for professionelle, der ønsker en pålidelig og effektiv dockingstation.

HP Thunderbolt Dockingstation G4 koster lige nu 1.332 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.332 kr (01. marts 2026) og 1.332 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.332 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
HP Thunderbolt Dock 120W G4
1.332 kr
Total: 1.332 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP Thunderbolt Dock G4 Dockingstation
1.520 kr
Total: 1.520 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP Thunderbolt 4 Dock G4 2-Port DP 2.5GBE
1.548 kr
+ fri fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Thunderbolt 4 Dock 120W G4 -dockingstation
1.597 kr
Total: 1.597 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Thunderbolt-dockingstation G4 120w Thunderbolt 4
1.624 kr
Total: 1.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Thunderbolt-dockingstation G4 120w Thunderbolt 4
1.649 kr
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Thunderbolt Dock G4 Dockingstation
1.769 kr
+ fri fragt
Total: 1.769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
HP Thunderbolt-dockingstation 120 W G4
2.258 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.297 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Bærbar computer dockingstationer