HP Thunderbolt Dock G4

3.9 (176 anmeldelser)
HP Thunderbolt Dock G4
Bedste pris
Stabil pris
1.465kr
2.298 krSPAR 36%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

HP Thunderbolt Dock G4 er en dockingstation, der tilbyder HDMI, 2 x DisplayPort, Thunderbolt og USB-C tilslutning. Den understøtter både 1GbE og 2.5GbE netværk og leverer op til 120 watt strøm. Dockingstationen er velegnet til både kontor og hjemmearbejde og gør det nemt at tilslutte flere enheder og skærme. Kompatibel med udvalgte HP laptops som Elite Mobile Thin Client mt645 G7, Pavilion x360 Laptop, Pro x360 og ZBook Fury 16 G9.

HP Thunderbolt Dock G4 koster lige nu 1.465 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.520 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.465 kr (16. juli 2026) og 1.520 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.465 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP Thunderbolt Dock G4 Dockingstation
1.465 kr
Total: 1.465 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Thunderbolt 4 Dock 120W G4 -dockingstation
1.605 kr
Total: 1.605 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP Thunderbolt 4 Dock G4 2-Port DP 2.5GBE
1.664 kr
+ fri fragt
Total: 1.664 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Thunderbolt-dockingstation G4 120w Thunderbolt 4
1.711 kr
Total: 1.711 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Thunderbolt Dock G4 Dockingstation
1.929 kr
+ fri fragt
Total: 1.929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
HP Thunderbolt-dockingstation 120 W G4
2.298 kr
+ 35 kr fragt
Total: 2.333 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Bærbar computer dockingstationer