HP Thunderbolt 4 Ultra 180W G6

Bedste pris
Stabil pris
1.658kr
2.124 krSPAR 22%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

HP Thunderbolt 4 Ultra 180W G6 er en dockingstation, der samler tilslutning af bærbar, skærme og tilbehør via ét Thunderbolt 4-kabel. Den leverer op til 180 W opladning, har flere video-udgange (DP1.4 og HDMI 2.1) med understøttelse af 8K og 360 Hz, samt tre USB-C og fem USB-A-porte. Indbygget 2,5 Gb Ethernet og nano-kabellås hjælper med sikker netværksforbindelse. Kompatibel med Windows, macOS, Linux og ChromeOS.

HP Thunderbolt 4 Ultra 180W G6 koster lige nu 1.658 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.709 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.658 kr (16. juli 2026) og 1.709 kr (11. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.658 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP Thunderbolt 4 Ultra 180W G6 Dockingstation
1.658 kr
Total: 1.658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP Thunderbolt 4 Dock G6 2-Port DP 180W PD
1.758 kr
+ fri fragt
Total: 1.758 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
HP Thunderbolt 4 Ultra 180 W G6 Dockingstation med 180 W strøm
1.949 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Thunderbolt 4 Ultra 180W G6 Dockingstation
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
HP TB4 Ultra 180W G6 Dock
2.033 kr
Total: 2.033 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Tb4 Ultra 180w G6 Thunderbolt 4
2.124 kr
Total: 2.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Bærbar computer dockingstationer