HP Smart Tank 7006

4.3 (489 anmeldelser)

HP Smart Tank 7006 all-in-one blækprinter giver dig mulighed for at printe, scanne, kopiere og faxe fra én enhed. Med en kapacitet på op til 250 ark og mulighed for trådløs forbindelse via Wi-Fi og Bluetooth, er denne printer ideel til hjemmet eller det lille kontor, hvor plads og funktionalitet er afgørende.

HP Smart Tank 7006 koster lige nu 1.690 kr. En stigning på 10,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.524 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.524 kr (30. april 2026) og 1.690 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.690 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Hp Smart Tank 7006 All-in-one Inkjet Multifunction Printer
1.690 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.730 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Smart Tank 7006 All-in-One Inkjet-multifunktionsprinter
1.705 kr
Total: 1.705 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP Smart Tank 7006 All-in-One Multifunktion Farve Blæk
2.439 kr
+ fri fragt
Total: 2.439 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Smart Tank 7006 All-in-One Blækprinter
2.499 kr
+ fri fragt
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP Smart Tank 7006 AiO printer
2.514 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.563 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner
anvendelse: Hjemmet
farve: Silver
forbindelsesmuligheder: Cord
funktioner: Trådløs, With Photo Quality