HP Smart Tank 7005

4.4 (1 anmeldelse)

HP Smart Tank 7005 er en All-in-One blækprinter med genopfyldeligt blæksystem, der gør det nemt at printe store mængder dokumenter til en lav pris pr. side. Printeren understøtter både farve- og sort/hvid-print og leveres med op til 12.000 sort/hvid eller 8.000 farvesider med originalt HP-blæk. Den har automatisk dobbeltsidet print, plads til 250 ark og tilslutning via USB 2.0, Wi-Fi(ac) og Bluetooth. Velegnet til både hjemmet og kontoret.

HP Smart Tank 7005 koster lige nu 1.958 kr. En stigning på 8,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.804 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.804 kr (13. maj 2026) og 1.958 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.958 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP Smart Tank 7005 All-in-One Blækprinter
1.958 kr
Total: 1.958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP Smart Tank 7005 AiO
2.048 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.097 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP SMART TANK 7005 4800X1200
2.093 kr
Total: 2.093 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Smart Tank 7005 All-in-One Blækprinter
2.099 kr
+ fri fragt
Total: 2.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Smart Tank 7005 A4 Mfp
3.249 kr
Total: 3.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner