HP Q2613A

4.5 (114 anmeldelser)

HP Q2613A er en original sort lasertoner designet til HP LaserJet 1300-serien. Toneren giver op til 2.500 siders udskrivning med konsekvent, højkontrastet sort tekst. Den er fremstillet med 19 % genbrugsmateriale og inkluderer en vejledning til genbrug. Perfekt til hjemmekontoret, hvor pålidelig pasform og printkvalitet er vigtig.

HP Q2613A koster lige nu 316 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 314 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 314 kr (20. juni 2026) og 586 kr (10. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 316 kr hos Tonerland.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP Q2613A Sort Lasertoner Original
316 kr
+ 49 kr fragt
Total: 365 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 13A / Q2613A Black Laser Toner
486 kr
+ 39 kr fragt
Total: 525 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 13A Tonerkassette sort Q2613A Modsvarer: N/A
1.049 kr
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Sort 2.5k - Q2613a
1.056 kr
Total: 1.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 13A Toner Q2613a Sort, 2500 Sider
1.187 kr
+ fri fragt
Total: 1.187 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP