Hp Printhead Blå Grøn No.70

HP Printhead Blå Grøn No.70 er et originalt printhoved designet til HP DesignJet Z2100, Z3100 og Z3200 printere. Printhovedet sikrer konsekvent blå og grøn farvegengivelse, hvilket gør det velegnet til præcise design- og fotoprint. Det er en drop-in-erstatning, der passer til eksisterende printfunktioner uden behov for ændringer. Produceret af HP og mærket C9408A for nem lagerstyring.

Hp Printhead Blå Grøn No.70 koster lige nu 904 kr. En stigning på 19,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 759 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 759 kr (09. maj 2026) og 904 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 904 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 70 Printhead Blue-Green Printhoved Cyan
904 kr
+ 39 kr fragt
Total: 943 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 70 Printhead blue C9408A Modsvarer: N/A
945 kr
Total: 945 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Printhead Blå Grøn No.70
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 70 Blå & Grøn Printhead Original
1.073 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.122 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP