HP Poly Voyager Focus 2

HP Poly Voyager Focus 2 er et trådløst on-ear headset med Bluetooth og aktiv støjfjerning. Headsettet er velegnet til både professionelle og personlige sammenhænge, hvor baggrundsstøj reduceres effektivt med avanceret digital hybrid ANC. Leveres i sort og er Zoom Certified, hvilket gør det ideelt til videomøder og opkald.

HP Poly Voyager Focus 2 koster lige nu 1.130 kr. En stigning på 4,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.083 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.083 kr (09. maj 2026) og 1.130 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.130 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP Poly Voyager Focus 2 Trådløs Høretelefoner Sort
1.130 kr
Total: 1.130 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP Poly Voyager Focus 2 USB-C-C Headset +USB-C/A Adapter +Charging Stand
1.183 kr
+ fri fragt
Total: 1.183 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Poly Voyager Focus 2 Trådløs Hovedtelefoner Sort
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Poly Voyager Focus 2 With Charging Stand Binaural, Stereo Usb-a, Usb-c Uc Noir, Sort
1.636 kr
Total: 1.636 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Hovedtelefoner og headset