HP Poly Voyager 4310-M

4.5 (108 anmeldelser)
HP Poly Voyager 4310-M
Bedste pris
Stabil pris
717kr
1.919 krSPAR 63%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

HP Poly Voyager 4310-M er et avanceret over-ear headset designet til effektiv kommunikation. Med Bluetooth og USB-C kan du nemt skifte mellem PC og mobil. Dets dobbeltmikrofon med Acoustic Fence teknologi reducerer baggrundsstøj, hvilket sikrer krystalklare opkald. Certificeret til Microsoft Teams.

HP Poly Voyager 4310-M koster lige nu 717 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 717 kr (16. april 2026) og 717 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 717 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP Poly Voyager 4310-M Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
717 kr
Total: 717 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Poly Voyager 4310-M | On Ear Wireless headset | Microphone
914 kr
+ 39 kr fragt
Total: 953 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Poly Voyager 4310m Incl Charging Stand Microsoft Teams
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Poly Voyager 4310 Med Ladestander Microsoft Teams
1.311 kr
Total: 1.311 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Voyager 4310-M Microsoft
1.919 kr
+ fri fragt
Total: 1.919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Hovedtelefoner og headset