HP OfficeJet Pro 9132e

HP OfficeJet Pro 9132e er en alsidig multifunktionsprinter med HP Thermal Inkjet-farveudskrift. Den har integreret scanner og kopifunktion, hvilket gør den velegnet til både kontor og hjemmearbejde. Printeren leverer højopløst farveudskrift og kombinerer effektivitet med pålidelighed, så du nemt kan håndtere daglige print-, kopi- og scanningsopgaver.

HP OfficeJet Pro 9132e koster lige nu 1.868 kr. En stigning på 24,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.499 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.499 kr (09. maj 2026) og 2.032 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.868 kr hos Tonerland.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP Officejet Pro 9132e All-in-One Blækprinter
1.868 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.917 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP Officejet Pro 9132e Color Inkjet 25 ppm
2.032 kr
+ fri fragt
Total: 2.032 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Hp Officejet Pro 9132e All-in-one Mfp Colour A4 Ink-jet
2.300 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.340 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Officejet Pro 9132e All-in-One Blækprinter
2.389 kr
+ fri fragt
Total: 2.389 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Officejet Pro 9132e All-in-One MFP farve A4 ink-jet
2.419 kr
Total: 2.419 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner