HP Officejet Pro 9120e

4.0 (484 anmeldelser)
HP Officejet Pro 9120e
Bedste pris
Stabil pris
1.249kr
2.549 krSPAR 51%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

HP Officejet Pro 9120e tilbyder en effektiv løsning til alle dine udskrivningsbehov. Denne multifunktions blækprinter leverer farveudskrift, scanning, kopiering og fax i en kompakt enhed. Med op til 22 sider pr. minut og trådløse tilslutningsmuligheder som Wi-Fi og Bluetooth, er den ideel til både hjemmekontoret og små virksomheder.

HP Officejet Pro 9120e koster lige nu 1.249 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 21,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.599 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.249 kr (17. april 2026) og 1.599 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.249 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Officejet Pro 9120e A4 All-in-one
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP Officejet Pro 9120e All-in-One Blækprinter
1.479 kr
Total: 1.479 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP Officejet Pro 9120e All in One Multifunktion Farve Blæk
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Officejet Pro 9120e A4 All-in-one
1.624 kr
Total: 1.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP OfficeJet Pro 9120e AiO Inkjet Printer
1.719 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.768 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Officejet Pro Hp 9120E
2.549 kr
+ fri fragt
Total: 2.549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner