HP Officejet Pro 8132e

4.1 (674 anmeldelser)
HP Officejet Pro 8132e
Bedste pris
Faldet 12.4%
918kr
1.929 krSPAR 52%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

HP Officejet Pro 8132e er en effektiv multifunktionsblækprinter, der kombinerer print, kopi og scanning i en elegant enhed. Med muligheden for farveudskrivning, automatisk tosidet udskrift og en praktisk 2,7" touchskærm, er den ideel til både hjemmekontoret og små virksomheder. Oplev alsidigheden med op til 20 sider pr. minut.

HP Officejet Pro 8132e koster lige nu 918 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 23,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.199 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 918 kr (16. juli 2026) og 1.199 kr (26. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 918 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP Officejet Pro 8132e All-in-One Blækprinter
918 kr
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP Officejet Pro 8132e All in One Multifunktion Farve Blæk
949 kr
+ 39 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP OfficeJet Pro 8132e AiO Inkjet Printer
1.145 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.194 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Officejet Pro 8132e A4 All-in-one
1.174 kr
Total: 1.174 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Officejet Pro 8132e A4 All-in-one
1.211 kr
Total: 1.211 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Hewlett Packard Enterprise Officejet Pro Hp 8132E
1.929 kr
+ fri fragt
Total: 1.929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 12.4%

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner