HP LaserJet Tank MFP 2604sdw

3.8 (88 anmeldelser)

HP LaserJet Tank MFP 2604sdw er en effektiv multifunktionel printer designet til både hjemmet og kontoret. Den tilbyder hurtig udskrivning med op til 22 sider pr. minut og kan håndtere op til 250 ark ad gangen. Med funktioner som genopfyldelig tonerbeholder og trådløs tilslutning via Wi-Fi og Bluetooth, er den både praktisk og omkostningseffektiv.

HP LaserJet Tank MFP 2604sdw koster lige nu 1.807 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.801 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.801 kr (16. april 2026) og 1.807 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.807 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP LaserJet Tank MFP 2604sdw Laser
1.807 kr
Total: 1.807 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP LaserJet Tank MFP 2604sdw
1.916 kr
Total: 1.916 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP LaserJet Tank MFP 2604 SDW
1.932 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.981 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP LaserJet Tank MFP 2604sdw All in One Multifunktion Monokrom
2.654 kr
+ fri fragt
Total: 2.654 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Laserjet Tank 2604sdw A4 Mfp
2.749 kr
Total: 2.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Laserjet Tank 2604sdw A4 Mfp
2.749 kr
Total: 2.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Laserjet Tank Mfp 2604Sdw
3.969 kr
+ fri fragt
Total: 3.969 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner
dybde: 34,5 cm
forbindelsesmuligheder: Bluetooth, USB, Wi-fi, Wifi Direct, Wired
funktioner: Med scanner, Trådløs
højde: 31,2 cm