HP LaserJet Tank MFP 1604w

4.5 (53 anmeldelser)

HP LaserJet Tank MFP 1604w er en alsidig multifunktionsprinter, ideel til små kontorer og hjemmearbejde. Den udskriver op til 22 sider pr. minut og kan håndtere op til 150 ark. Med USB, LAN, Wi-Fi og Bluetooth er det nemt at oprette forbindelse til alle dine enheder.

HP LaserJet Tank MFP 1604w koster lige nu 1.417 kr. En stigning på 41,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 999 kr (16. april 2026) og 1.431 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.417 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP LaserJet Tank MFP 1604w-printer
1.417 kr
Total: 1.417 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Hp Laserjet Tank 1604w
1.470 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.510 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP LaserJet Tank MFP 1604w-printer
1.510 kr
Total: 1.510 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Laserprinter multifunktion HP LaserJet Tank 1604w
1.899 kr
+ 529 kr fragt
Total: 2.428 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Laserjet Tank 1604w A4 Mfp
2.311 kr
Total: 2.311 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP LaserJet Tank MFP 1604w Mono Laser 22 spm
2.374 kr
+ fri fragt
Total: 2.374 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP LaserJet Tank MFP 1604w
2.588 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.637 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Laserjet Tank 1604w A4 Mfp
2.874 kr
Total: 2.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP LaserJet Tank MFP 1604w-printer
3.059 kr
+ fri fragt
Total: 3.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner
anvendelse: Virksomhed
farve: Silver
forbindelsesmuligheder: Wi-fi, Wired
funktioner: Med scanner, Trådløs, With Photo Quality