HP LaserJet Pro 4002dw

4.5 (245 anmeldelser)

HP LaserJet Pro 4002dw er en pålidelig laserprinter designet til professionelle miljøer. Den tilbyder hurtig og effektiv udskrivning med trådløse muligheder, hvilket gør den ideel til kontorer, der kræver høj ydeevne og fleksibilitet.

HP LaserJet Pro 4002dw koster lige nu 1.449 kr. En stigning på 6,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.366 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.366 kr (16. april 2026) og 1.449 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.449 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Laserprinter HP LaserJet Pro 4002dw (2Z606F)
1.449 kr
+ 129 kr fragt
Total: 1.578 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP LaserJet Pro 4002dw Laser
1.475 kr
Total: 1.475 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP LaserJet Pro 4002 DW
1.532 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.581 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP LaserJet Pro 4002dw Laser
1.568 kr
Total: 1.568 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP LaserJet Pro 4002dw Mono Laser Printer Monokrom
1.849 kr
+ fri fragt
Total: 1.849 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Laserjet Pro 4002dw A4
2.124 kr
Total: 2.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Laserjet Pro 4002dw A4
2.249 kr
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP LaserJet Pro 4002dw Laser
2.389 kr
+ fri fragt
Total: 2.389 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner