HP LaserJet Pro 3002dw

4.0 (86 anmeldelser)

HP LaserJet Pro 3002dw er en effektiv monokrom laserprinter designet til små og mellemstore kontorer. Med en opløsning på 1200 x 1200 dpi og en hastighed på op til 33 sider pr. minut sikrer den skarpe og professionelle udskrifter. Printeren tilbyder duplex-print og har tilslutningsmuligheder via USB, LAN, Wi-Fi og Bluetooth LE.

HP LaserJet Pro 3002dw koster lige nu 1.030 kr. En stigning på 9,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 942 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 942 kr (28. april 2026) og 1.030 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.030 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Hp Laserjet Pro 3002dw Mono Printer
1.030 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.070 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP LaserJet Pro 3002dw Laser
1.064 kr
Total: 1.064 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP LaserJet Pro 3002dw Mono Laser Monokrom
1.108 kr
+ fri fragt
Total: 1.108 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
HP 3G652F monokrom laserprinter hvid
1.119 kr
+ 269 kr fragt
Total: 1.388 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP LaserJet Pro 3002 DW
1.174 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.223 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP LaserJet Pro 3002dw sort/hvid-printer
1.270 kr
Total: 1.270 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Laserjet Pro 3002dw A4
1.286 kr
Total: 1.286 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Laserjet Pro 3002dw A4
1.299 kr
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP LaserJet Pro 3002dw Laser
1.649 kr
+ fri fragt
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner
farve: Silver
forbindelsesmuligheder: Cord, USB, Wi-fi
funktioner: Trådløs
maks. opløsning (s/h): 600 dpi