HP LaserJet MFP M234dw

4.1 (1 anmeldelse)

HP LaserJet MFP M234dw er en effektiv multifunktionsprinter designet til små og mellemstore kontorer. Med op til 29 sider pr. minut sikrer denne pålidelige printer hurtige og klare udskrifter. Den tilbyder fleksible tilslutningsmuligheder med USB, LAN og Wi-Fi, hvilket gør den ideel til moderne arbejdspladser.

HP LaserJet MFP M234dw koster lige nu 1.149 kr. En stigning på 29,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 888 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 888 kr (27. maj 2026) og 1.149 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.149 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP LaserJet MFP M234dw Laser
1.149 kr
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Laserprinter HP LaserJet M234dw multifunktionsprinter
1.179 kr
+ 119 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Laserjet M234dw A4 Mfp
1.186 kr
Total: 1.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP LaserJet MFP M234dw Multifunktion Monokrom
1.190 kr
+ fri fragt
Total: 1.190 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP LaserJet MFP M234dw Laser
1.221 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.270 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
HP LaserJet MFP M234dw laserprinter
1.239 kr
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Laserjet M234dw A4 Mfp
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Hp Laserjet M234dw Printer 29 Spm Bluetooth
1.470 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.510 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP LaserJet MFP M234dw
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Laserjet Mfp M234Dw Printer,
1.919 kr
+ fri fragt
Total: 1.919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 27.8%

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner
dybde: 43,4 cm
farve: Black, Gray, Silver, White
forbindelsesmuligheder: Bluetooth, Cord, USB, Wi-fi, Wired
funktioner: Med scanner, Medfølgende drivere, Printserver, Trådløs