HP LaserJet Enterprise M611dn

3.3 (58 anmeldelser)

HP LaserJet Enterprise M611dn er en kraftfuld monokrom laserprinter ideel til travle kontorer. Den tilbyder hurtig udskrivning med op til 61 sider pr. minut og høj præcision på 1200 x 1200 dpi. Med automatisk duplexudskrivning reduceres papirforbruget og effektiviteten øges. USB- og netværksfunktionaliteten sikrer nem integration i enhver arbejdsplads.

HP LaserJet Enterprise M611dn koster lige nu 5.560 kr. En stigning på 5,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.290 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.290 kr (16. april 2026) og 5.580 kr (08. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.560 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP LaserJet Enterprise M611dn Laser
5.560 kr
Total: 5.560 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Laserprinter HP LaserJet Enterprise M611dn - hvid
5.799 kr
+ 319 kr fragt
Total: 6.118 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP LaserJet Enterprise M611dn Mono Laser A4 Duplex
5.868 kr
+ fri fragt
Total: 5.868 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP LaserJet Enterprise M 611 DN
5.913 kr
+ 49 kr fragt
Total: 5.962 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP LaserJet Enterprise M611dn Laser
7.119 kr
+ fri fragt
Total: 7.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Laserjet Enterprise M611dn A4
7.249 kr
Total: 7.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP LaserJet Enterprise M611dn Printer
7.264 kr
Total: 7.264 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Laserjet Enterprise M611dn A4
7.874 kr
Total: 7.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner