HP Envy Inspire 7920e

4.3 (1 anmeldelse)

HP Envy Inspire 7920e er en alsidig all-in-one farveblækprinter, ideel til både hjemmet og små kontorer. Med hurtig udskrivning op til 15 spm og trådløs tilslutning via Wi-Fi og Bluetooth, opnår du nemt professionelle resultater på A4-papir. Printeren er brugervenlig med en papirkapacitet på 125 ark, hvilket gør den perfekt til dagligdags opgaver.

HP Envy Inspire 7920e koster lige nu 850 kr. En stigning på 2,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 828 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 828 kr (18. april 2026) og 850 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 850 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Hp Envy Inspire 7920e All-in-one
850 kr
+ 40 kr fragt
Total: 890 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP Envy Inspire 7920e All-in-One Blækprinter
1.047 kr
Total: 1.047 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP ENVY Inspire 7920e Alt-i-en
1.082 kr
Total: 1.082 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP ENVY Inspire 7920e Color Thermal Inkjet A4 Duplex
1.222 kr
+ fri fragt
Total: 1.222 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Envy 7920e A4 All-in-one
1.274 kr
Total: 1.274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Envy 7920e A4 All-in-one
1.286 kr
Total: 1.286 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP Envy Inspire 7920 E AiO
1.664 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.713 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP ENVY Inspire 7920e Thermal
1.679 kr
+ fri fragt
Total: 1.679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner
anvendelse: Hjemmet
farve: Pink, White
forbindelsesmuligheder: USB
funktioner: Med scanner, Trådløs, With Photo Quality