HP Envy Inspire 7220e

4.2 (978 anmeldelser)

HP Envy Inspire 7220e er en alsidig multifunktionsprinter, der kombinerer udskrivning, scanning og kopiering i én kompakt enhed. Med en udskrivningshastighed på op til 15 sider pr. minut og trådløs forbindelse er den ideel til både hjemmet og kontoret. Nyd krystalklare dokumenter og livagtige fotos med denne brugervenlige blækprinter.

HP Envy Inspire 7220e koster lige nu 570 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 570 kr (15. april 2026) og 570 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 570 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Hp Envy Inspire 7220e All In One Printer Med Wifi 15 Spm
570 kr
+ 40 kr fragt
Total: 610 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP Envy Inspire 7220e All-in-One Blækprinter
576 kr
Total: 576 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP ENVY Inspire 7220e All-in-One Multi Function Inkjet
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Envy 7220e A4 All-in-one
911 kr
Total: 911 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Envy 7220e A4 All-in-one
911 kr
Total: 911 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP ENVY Inspire 7220e Color Inkjet 15 ppm
1.049 kr
+ fri fragt
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP Envy Inspire 7220e All-in-One Blækprinter
1.308 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.357 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Envy Inspire 7220e All-in-One Blækprinter
1.779 kr
+ fri fragt
Total: 1.779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner
dybde: 38,4 cm
farve: White
forbindelsesmuligheder: Bluetooth, Cord, USB, Wi-fi, Wifi Direct
funktioner: Med scanner, Trådløs, With Photo Quality