HP Envy 6530e

4.3 (966 anmeldelser)

HP Envy 6530e er en effektiv all-in-one printer designet til både hjemmet og kontoret. Med funktioner som Wi-Fi, automatisk tosidet udskrivning og 35-arks dokumentføder, håndterer den nemt både skanning, kopiering og udskrivning. Oplev skarpe udskrifter og levende farver, perfekt til dokumenter og kantløse fotos.

HP Envy 6530e koster lige nu 590 kr. En stigning på 18,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (23. april 2026) og 600 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 590 kr hos Gucca.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Hp Envy 6530e All-in-one Printer
590 kr
+ 40 kr fragt
Total: 630 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Envy 6530e alt-i-en-printer
594 kr
Total: 594 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP ENVY 6530e All-in-One Multifunktion Farve Blæk
777 kr
+ 39 kr fragt
Total: 816 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Envy 6530e A4 All-in-one
811 kr
Total: 811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Envy 6530e A4 All-in-one
874 kr
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP Envy 6530e All-in-One Blækprinter
1.054 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.103 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner