HP Envy 6120e

4.4 (1 anmeldelse)

HP Envy 6120e er en alsidig All-in-One blækprinter, der tilbyder farveudskrivning, scanning og kopiering. Den understøtter trådløs tilslutning via Wi-Fi(ac) og USB 2.0, og har en kapacitet på op til 100 ark. Printeren har automatisk dupleksudskrivning og mulighed for kantløse fotos, hvilket gør den velegnet til både hjem og små kontorer. En 2,4" farveskærm gør betjeningen enkel.

HP Envy 6120e koster lige nu 609 kr. En stigning på 31,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 465 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 465 kr (21. juli 2026) og 618 kr (07. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 609 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP ENVY 6120e All-in-One Multifunktion Farve Blæk
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP Envy 6120e AiO
617 kr
+ 49 kr fragt
Total: 666 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Envy 6120e All-in-One Blækprinter
639 kr
+ fri fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Envy 6120e A4 All-in-one
686 kr
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP Envy 6120e All-in-One Blækprinter
693 kr
Total: 693 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Envy 6120e alt-i-en-printer
721 kr
Total: 721 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
HP Envy 6120e inkjet printer
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Hp Envy 6120e All-in-one Printer
830 kr
+ 40 kr fragt
Total: 870 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner